nauko.pl

zadania i materiały nie tylko dla nauczycieli


Dodaj media Dodaj zadanie

Dział "Aktualności" to miejsce, w którym znajdziesz informacje związane z Nauko.pl oraz wiele innych wiadomości dotyczących edukacji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkół ponadpodstawowych.

W Twojej szkole odbywa się ważna uroczystość? Organizujesz konkurs dla uczniów? Z wielką przyjemnością obejmiemy patronat nad tymi wydarzeniami. Pochwal się nam i innym.

Na wiadomości i zdjęcia czekamy pod adresem mailowym: redakcja@nauko.pl

UWAGA: Publikujemy jedynie informacje związane z edukacją. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania tekstów lub ich niepublikowania.

Oświadczenie 2010-02-21


Nie pobieramy żadnych profitów z naszego serwisu, ponosimy jedynie koszty związane z utrzymaniem serwerów, domeny itp. Nie jesteśmy wstanie w 100% wyeliminować błędów w dodawanych zadaniach. Jednak staramy się w miarę naszych możliwości i  wiedzy moderować zadania, poprawiać błędy stylistyczne oraz ortograficzne.

Pomimo  krytyki będziemy się starali realizować nasz pomysł dalej, wprowadzać nowe rozwiązania techniczne i udogodnienia. Nie sztuką jest krytykować, ale sztuką jest przyjąć z pokorą wytykane błędy.

Zespół Nauko.pl