nauko.pl

zadania i materiały nie tylko dla nauczycieli


Dodaj media Dodaj zadanie

Dział "Aktualności" to miejsce, w którym znajdziesz informacje związane z Nauko.pl oraz wiele innych wiadomości dotyczących edukacji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkół ponadpodstawowych.

W Twojej szkole odbywa się ważna uroczystość? Organizujesz konkurs dla uczniów? Z wielką przyjemnością obejmiemy patronat nad tymi wydarzeniami. Pochwal się nam i innym.

Na wiadomości i zdjęcia czekamy pod adresem mailowym: redakcja@nauko.pl

UWAGA: Publikujemy jedynie informacje związane z edukacją. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania tekstów lub ich niepublikowania.

Dlaczego "Kurs maturalny" jest jako etap edukacyjny? 2014-08-11


W etapie edukacyjnym postanowiliśmy umieścić "Kurs maturalny", który jest powtórką całego materiału
realizowanego w szkole ponadgimnazjalnej (wybrane przedmioty). Podzieliliśmy go na działy zgodnie z najnowszymi wytycznymi MEN zawartych w standardach maturalnych.
Robią tak:
  • nauczyciele, którzy przygotowują uczniów do matury, przeznaczając na to kilka miesięcy
  • wydawnictwa edukacyjne, które w swych ofertach sugerują takie działania
  • oferujący wszelkiego typu "kursy maturalne" w codziennym życiu - rywalizują w tym przypadkowe firmy, osoby prywatne, nauczyciele czy korepetytorzy, którzy nastawiają się na niemały zysk z tego typu działalności
Z tych względów umieściliśmy "Kursu maturalny" w naszym serwisie, aby pomóc tym osobom w szybkim znalezieniu odpowiednich zadań dostosowanych do wymagań egzaminacyjnych w szkole ponadgimnazjalnej, a jednocześnie oferować sprawdzone materiały, które dobrowolnie cenzorują sami nauczyciele.